Koleksiyon: Berr-In 2012-2013 Sonbahar/Kış

Bu sonbaharın en dikkat çekici koleksiyonlarından biri Berr-In’den geliyor. Bir kere renk tonu çok güzel. Koyu yeşil, saks mavisi, kahve kızıl, siyah gibi renklerin birleşimiyle sade ve zarif. Asimetrik kesimler ve geometrik ayrıntılar dikkat çekiyor. Dantel, tül, şifon, deri, ışıltılı kadifeler ve ipek dokunuşlu kumaşların olduğu koleksiyonda ayrıca krokodil ve piton desenleri de var. Kıyafetlerde zaman zaman maskülen kesimler görülüyor ama hafif bele oturan ve etek kısmında uçuşan kumaşların kullanıldığı elbiseler son derece feminen.

Örneğin yukarıdaki kırmızı pantolon favorilerimden oldu.

Yukarıdaki üç renkli uzun ceket herhalde birçok kıyafetin kurtarıcısı. Özellikle siyah veya beyaz kısa elbiselerle birlikte harika duracaktır.

Koleksiyonda bol ve dar kesimler bir arada. Üstteki beyaz pantolon gibi parçalar çok zarif duruyor. Soldaki elbisede görüldüğü gibi deri ve diğer kumaşlar birlikte kullanılmış.

Koleksiyondan iki favorim. Kırmızı çizgi ve beyaz şeritlerle renk ve canlılık katılan bu elbise ve bu mini siyah elbiseyi herhalde birçok kişi çok beğenecektir.

berr-in.com

,

4 Yorum “Koleksiyon: Berr-In 2012-2013 Sonbahar/Kış”

  1. Kubilay Sakarya :

    Parçalar harika! Koleksiyonu çok begendim :))

    Reply

  2. Melek Önen :

    Kesinlikle çok başarılı.. Sadeliğin nasıl etkileyici olabileceğinin bir kanıtı gibi.. Berr-In yine fark yaratmış, tebrikler..

    Reply

Yorum Yazın

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD